Nota prawna

Strona internetowa wyleczrakapiersi.pl  ma charakter informacyjno-edukacyjny.

Jej redaktorzy dołożyli wszelkich starań, aby zamieszczone informacje były kompletne i zgodne z prawdą. Nie mogą jednak zagwarantować ich aktualności, dokładności oraz kompletności i nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z treści zawartych na niej. 

Żadna informacja zamieszczona na wyleczrakapiersi.pl nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. 

Strona wyleczrakapiersi.pl zawiera linki do innych stron www, które oferowane są jedynie w celu informacyjnym. Redaktorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za treść lub funkcjonowanie tych stron.

Podobnie jak większość serwisów internetowych, monitorujemy ilość odwiedzin. W tym procesie nie są uzyskiwane żadne dane umożliwiające personalną identyfikację odwiedzającego serwis. Właściciel serwisu zbiera informacje o liczbie osób odwiedzających serwis, daną stronę oraz informacje o pochodzeniu domeny podmiotu dostarczającego usługi internetowe użytkownikowi serwisu. Dane te pomagają nam w lepszym poznaniu zainteresowań naszych użytkowników.

Informacje zamieszczane na stronie wyleczrakapiersi.pl nie są równoznaczne z udzieleniem porady lekarskiej. Należy zawsze skonsultować się z lekarzem w celu pozyskania dalszych informacji.

Właścicielem majątkowych praw autorskich do strony internetowej wyleczrakapiersi.pl:
Roche Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 28
02-672 Warszawa
tel.: +48 22 345 18 88
fax.: +48 22 345 18 74
e-mail: pl.kontakt@roche.com
KRS: 0000118292
NIP: 522-001-44-61
Kapitał zakładowy: 25.000.000 zł

Administratorem strony internetowej wyleczrakapiersi.pl jest:
Good One PR
ul. Edwarda Jelinka 38
01-646 Warszawa 

 

 

Organizatorzy
Partner merytoryczny